Strona główna o firmie jak zamawiać regulamin kontakt

icar ramki do obrazów

Producent ramek drewnianych, aluminiowych i antyram


Zaloguj


ilość: 0 suma: 0 PLN


Minimalne zamówienie: 1000 PLN netto

ANTYRAMY SZKLANE I PLEKSI
Antyramy – stanowią najprostszą i najtańszą formę oprawy. Szczególnie nadają się do prezentacji zdjęć, certyfikatów, dyplomów itp. Występują w dwóch wersjach ze szkłem oraz z pleksą. Nasze antyramy są trwałe, estetyczne, dokładnie wykonane i z powodzeniem można je wykorzystywać wielokrotnie.


Antyramy - dlaczego u nas?

SzkłoStosujemy szkło wysokiej jakości oraz odpowiedniej grubości:
- formaty od 10.5x15 cm do 30x45 cm - 1.8 mm grubości - formaty od 40x50 cm do 70x100 cm - 2.0 mm grubości
ClipsClipsy do antyram wykonane są z nawyższej jakości stali, przez co nie ulegają złamaniom podczas wielokrotnego używania.
Tył antyramyPrzy produkcji tyłów antyram zastąpiliśmy płytę pilśniową o wiele trwalszą płytą HDF. Do dużych formatów stosujemy grubsze płyty 3.0 mm do 3.2 mm.
 
PleksiStosujemy pleksi renomowanej europejskiej firmy o dużej przeźroczystości i wytrzymałości na pęknięcia
- formaty od 21x29.7 cm do 50x70 cm - 0.85 mm grubości - formaty od 60x80 cm do 70x100 cm - 1.0 mm
Opakowanie antyramyKażda antyrama ANT S i ANT P zapakowana jest w indywidualny karton tekturowy.
Transport na paletachDuże formaty antyram od 40x50 cm wysyłamy na paletach. Ogranicza to do minimum ryzyko zniszczenia w czasie transportu!
 
DostawaDzięki własnej produkcji zamówienia realizujemy w ciągu kilku dni i dostarczymy uznanymi firmami logistycznymi (Raben, Siódemka).
Transport gratis!Ceny oferowanych przez firmę Icar antyram należą do najbardziej atrakcyjnych w Polsce (zawsze zawierają cenę transportu).
W przeciwieństwie do konkurecji nie doliczamy do powyższych cen kosztów tranportu.
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony.