Strona główna o firmie jak zamawiać regulamin kontakt Galeria targi w Łodzi Zapytanie ofertowe

icar ramki do obrazów

Producent ramek drewnianych, aluminiowych i antyram


Zaloguj


ilość: 0 suma: 0 PLN


Minimalne zamówienie: 500 PLN netto
Ramy EXPO 3D
Ramy przestrzenne 3D – przeznaczone są przede wszystkim do eksponowania obiektów przestrzennych tj. muszle, motyle, koszulki sportowe, monety itp. Bardzo dobrze sprawdzają się także w prezentacji zdjęć w których chcemy mocniej wyeksponować głębię. Ramki 3D wyposażone są w listwę dystansową o standardowej wysokości 11 mm umieszczoną pomiędzy szybą, a tylną ścianą ramy. Wysokość listwy dystansowej można zmieniać w zależności od potrzeb. W przestrzeni między szybą, a plecami umieszczamy oprawiany obiekt.
1
2
3
4
5
6
7


1
Zastosowanie w oprawie

Przykład aranżacji Ramy 3d 1
2
Listwa dystansowa

Ramka zawiera Listwę dystansową - z możliwością kilku wariantów ekspozycji.
3
Passe-partout

Rama zawiera kartonowe passe-partout o grubości 1,1 mm w kolorze jasny ecru.
4
Narożnik kartonowy

Narożnik kartonowy

5
Szyba

Rama zawiera wysokiej jakości szkło o grubości 1.8-2,0 mm.
6
Profil

Rama z HDF.
7
Zastosowanie

Ramy 3D idealnie przystosowane są do eksponowania nie tylko zdjęć i grafik ale także przedmiotów przestrzennych np.: koszulek, medali

Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony.