Strona główna o firmie jak zamawiać regulamin kontakt

icar ramki do obrazów

Producent ramek drewnianych, aluminiowych i antyram


Zaloguj


ilość: 0 suma: 0 PLN


Minimalne zamówienie: 1000 PLN netto

Ramy Decor - szybki montaż
– to najbardziej uniwersalna, estetyczna i ekonomiczna rama z tworzywa do oprawy plakatów, dyplomów, certyfikatów itp. przez co często wybierana jest przez szkoły, instytucje i firmy. Występuje w szerokiej gamie kolorów od imitacji drewna przez stal do aluminium. Zastosowanie zapinek obrotowych pozwala na łatwą i szybką oprawę.

- ZOBACZ TAKŻE PAKIETY PROMOCYJNE RAM DECOR i ALUMINIOWYCH W PAKIETACH - >

Promocja ram aluminiowych
Ramy Decor CRamy DECOR C - doskonale imitują aluminium, a przez swoją cenę są atrakcyjne dla klientów. Posiadają prosty system oprawy
- Szyba o grubość 1,8 - 2 mm
- Płyta HDF - grubość 2 - 2.4 mm
Kątownik stalowyKątownik stalowy
Tył ramyWidok ramy w formacie 21x30 cm
 
Profil ramyRama wykonana z tworzywa. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej
Zapinka obrotowaWystępuje od formatu 21x30 cm.
 
Zapinka obrotowaZapinka obrotowa do szybkiego montażu. Występuje do formatu 18x24 cm
Szkło / PleksiW ramach Decor C stosujemy szkło o grubość 1.8 - 2 mm. W ramch DECOR CP stoujemy wysokiej jakości PLEKSI o grubości 0.85-1.0 mm. Pleksi jest zabezpieczone dodatkowo folią.
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu, a później wykorzystuje tzw. Cookies, aby zapewnić maksymalną wygodę jej użytkowników przy korzystaniu z naszego serwisu (m.in. zapamiętując preferencje i ustawienia na tej stronie, analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, przeciwdziałając nadużyciom). Pozostawiając ustawienia przeglądarki w aktualnej konfiguracji, wyrażasz zgodę na ww. funkcjonowanie strony.